• Lublin Komis Turystyczna
  • Sklep Narciarski Lublin
  • Wypożyczalnia Nart Lublin

Narty biegowe używane lublin


Narty Biegowe

Jest to bardzo popularny sport w północnej Europie, Rosjanie używają nart biegowych jako środka transportu. Teraz można znaleźć ten sprzęt online. Żeby uprawiać ten sport, potrzebujesz wyłącznie pary cienkich rękawiczek (antypoślizgowych, oddychających) a po drugie pary nart biegowych z butami. Wyznacznikiem doboru dobrych nart jest określony typ płozy dopasowany do typu terenu. Niezależnie od tego, czy będziesz na ścieżce narciarskiej, czy będą to szlaki w głębi lasu, musisz dobrze dobrać narty do indywidualnych predyspozycji.
Szerokość i długość

Narciarstwo staje się coraz krótsze dlatego długość nart biegowych nie powinno być już wyraźną regułą. Szerokość twoich nart jest kluczowa dla rodzaju terenu, na którym będziesz jeździć. Narty biegowe lubelskie im węższe tym lepiej, jednak im śnieg głębszy, tym szersza narta lepiej poradzi sobie w takich warunkach. Jeżeli masz zamiar jeździć w różnych warunkach, wybierz coś pośrodku.


Sidecut

Taliowanie nart jest kolejnym aspektem wartym uwagi. Aby ustalić, jaki narty biegowe lubelskie powinny mieć sidecut, musisz wziąć pod uwagę to jak stromy jest teren oraz jak długo jeździsz na nartach. Początkujący zazwyczaj wybierają narty biegowe używane lublin.


Wosk

Niektóre narty biegowe zostały zaprojektowane w celu zwiększenia nakładania wosku na ich bazę. Płozy woskowane wymagają większej konserwacji, ale można z nich również korzystać podczas jazdy na nartach bez wosku. Spód deski jest najlepszy gdy posiada rowki, Twoja deska nie potrzebuje wtedy wosku.


Kijki NarciarskieNajlepsze Kijki do narciarstwa biegowego są z włókna węglowego, teraz ich cena w internecie nie jest wysoka, dlatego warto zaopatrzyć się w lepszy sprzęt. Długość kijka powinna być podobna do wysokości ramienia, uchwyt z korka zapewnia dodatkową izolację od zimna i pewniejszy chwyt.


Buty NarciarskieZazwyczaj narty mają stały uchwyt, można użyć tradycyjnego wiązania w systemie NNN, a następnie butów narciarskich. Istnieje teraz osprzęt, który pozwala nosić własne buty, które są bardziej odpowiednie i wygodne dla ogółu społeczeństwa. Ponieważ narciarstwo biegowe jest ćwiczeniem aerobowym, a nie sportem ekstremalnym, prędkość jest stosunkowo wolna, więcej ćwiczysz, pocisz się, więc dobrze jest oddychać - nawet przez stopy.Wypróbuj inny model

Najlepszym sposobem na wybranie idealnych nart, jest wizyta w komisie narciarskim gdzie bez problemu znajdziesz narty biegowe używane lublin. Wypożyczenie kilku różnych modeli nart biegowych na tydzień, pozwoli na jeszcze lepszy wybór oraz ich zakup zgodnie z preferencjami.Strona Główna
SLALOM SPORT
Turystyczna 38
20-207 Lublin
516-154-335

MAPA

Artykuł: Długość nart a wzrost
Artykuł: Jak Dobrać Narty
Artykuł: Dobór Nart
Artykuł: Długość nart zjazdowych
Artykuł: Narty czy snowboard
Artykuł: Snowboard
Artykuł: Snowboard sklep lublin
Artykuł: Buty snowboardowe lublin
Artykuł: Narty dla początkujących
Artykuł: Używane narty lublin
Artykuł: Używane buty narciarskie lublin
Artykuł: Sklep z używanym sprzętem narciarskim